Centrum Wspierania Rodziny

Za nami  ponad 60 godzin zajęć grupowych w projekcie. Beneficjentki projektu biorą udział w grupie wsparcia, grupie rozwoju osobistego oraz w treningu gospodarstwa domowego. Systematycznie spotykają się na zajęciach 2 razy w tygodniu. Każda z Pań może liczyć także na indywidualne konsultacje z  psychologiem, pedagogiem, doradcą zawodowym  oraz radcą prawnym. 

Razem z kadrą projektu w ramach czasu wolnego i odpoczynku Panie 21 wrześniu spędziły popołudniowe godziny w Pijalni wód w Solankach. Był czas na pyszną kawę i deser oraz wspólną rozmowę.  18 października obejrzały spektakl „Jaskółeczka” w Teatrze Miejskim a 13 listopada  film „To musi być miłość” w Kinomax Inowrocław.

Podczas gdy mamy mają zajęcia, dzieci uczestniczek spędzają czas rozłąki pod opieką pani Ewy.

Termin: Poniedziałek, 18-10-2021

Godzina: 18:00

 Sala: Teatr Miejski

Organizator:

Kujawskie Centrum Kultury
ul. Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław

Spektakl „Jaskółeczka” autorstwa Tadeusza Słobodzianka to historia inspirowana baśnią brazylijskiego pisarza. Dzięki przyjętej konwencji, warto wybrać się na niego z całą rodziną.

Bardzo współczesna, chwytająca za serce i ucząca wrażliwości i tolerancji opowieść – mówi o najważniejszej w życiu wartości, jaką jest miłość. „Jaskółeczka” to idealna opowieść dla tych, których przytłacza nieżyczliwość ludzka i szara codzienność.

Dodaj komentarz