Półkolonie z NIEZAPOMINAJKĄ

Tegoroczne letnie półkolonie zorganizowaliśmy w pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Panny Maryi, przy ul. Najświętszej Marii Panny 22/24 w Inowrocławiu. Dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły nie ponieśliśmy kosztów najmu pomieszczeń. Dziękujemy bardzo! 

Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty a  dzieci i kadra zostali objęci ubezpieczeniem NNW.  21 uczestników wypoczynku pod czujną opieką wychowawców będzie przebywało na wypoczynku każdego dnia w godz. 9:00 – 14:00. Otrzymają drugie śniadanie oraz ciepły posiłek. Półkolonie współfinansowane są z dotacji Miasta Inowrocławia w wys. 3 100 zł.

Pierwszego dnia odwiedzili nas przedstawiciele inowrocławskiej policji a także urzędu wojewódzkiego. Dzieci w praktyczny sposób zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa a także, jak ważny jest dla nas numer alarmowy 112. Następnie dni wypoczynku to wizyta w Solankach i Stadninie Koni Stangret a także wyjazd do Bydgoszczy do Centrum zabawy Familii Park oraz na warsztaty do Lavendy Kujawskiej w Leszczach.

Dodaj komentarz